Dřevěné vchodové dveře                     

Dřevěné vchodové dveře vyrábíme výhradně na zakázku podle přání zákazníka.

Vchodové dveře jsou z masivního dřeva, silné 68 mm. Rám dveří tvoří třívrstvé hranolky, které minimalizují rozměrové změny, prohýbání. Výplně dveří jsou dvojité, uvnitř s termovýplní. Sklo je dvojité dle výběru zákazníka. Lištování dveří může být vsazené, nebo ozdobné vystouplé.

Do dřevěných vchodových dveří montujeme komfortní tříbodový samozamykací automat - GU SEKURY AUTOMATIC.. Dveře se při dovření samy ve dvou místech zamknou. K otevření dojde pohybem kliky  nebo otočením klíče. Po úplném zamčení klíčem se vysune střední závora a znehybní se klika. Výhodou tohoto systému je, že jsou dveře stále zamčené a nedochází ke kroucení. .Tento zamykací systém lze lehce doplnit o elektrický otvírač, který je zabudován ve dveřích a napojí se na domácí telefon.

Zde se můžete dozvědět víc o samozamykacím systému.

Práh vchodových dveří je z hliníkové slitiny s tepelným mostem. Dveře mají dvojité celoobvodové těsnění.

Vaše dřevěné vchodové dveře opatříme povrchovou úpravou vysoce kvalitní silnovrstvou lazůrou REMMERS. Povrchová úprava se skládá ze čtyř kroků - impregnace bezbarvou lazurou, impregnace barevnou lazurou, dvakrát nástřik silnovrstvou lazurou.

Dveře Vám odborně namontujeme, případně vymontujeme staré stávající dveře.

Do vchodových dveří v případě potřeby montujeme vhozy na poštu a poštovní schránky.

   

 

 

Kromě tohoto typu dveří vyrábíme i klasické vchodové dveře se zárubní, nebo do železné zárubně.

Vyrábíme také atypické dřevěné vchodové dveře na staré nebo historické budovy, u kterých je žádoucí co nejvíce dodržet původní vzhled dveří.

Klikněte na fotogalerii, která obsahuje jak klasické dveře, tak  dveře zateplené 68 mm.

Máte-li zájem o kvalitní vstupní dveře do Vašeho domu, neváhejte a kontaktujte nás.  Vyberte si třeba v naší fotogalerii, navštivte náš eshop, nebo si sami určete, jak  mají dveře vypadat a my Vám v co nejkradším termínu vypracujeme cenovou nabídku.


truhlarstvi.micka@seznam.cz 

Pro informace volejte 776 030 730

Klikněte na fotogalerii.

Zde je několik ukázek naší práce.


 

 

TOPlist