Vítejte na stránce truhlarstvi-micka.wbs.cz v sekci obchodní podmínky eshopu

Obchodní podmínky pro eshop .

Prodávající -

Hubert Mička-Truhlářství
Větřkovice 107
74743 Větřkovice
Česká Republika
IČ: 44910347
DIČ: CZ73081954

Kontakt pro objednávající -

tel: +420776030730
e-mail: truhlarstvi.micka@seznam.cz
www.truhlarstvi-micka.cz

Podmínky nákupu -

V rámci firemních internetových stránek, jsme pro Vás připravili možnost nákupu vchodových a interiérových dveří v eshopu.Ceny jsou orientační, rádi Vám uděláme nabídku na míru. V popisu je uvedena také možnost výroby i z jiného dřeva a přibližný cenový rozdíl. Jedná se o zakázkovou výrobu, přesně podle Vašich požadavků a rozměrů.

Objednáním přes eshop se k ničemu nezavazujete. Až další komunikace určí, zda se domluvíme a dojde k výrobě dveří.

Jak nakupovat -

Vyberete si dveře, o které máte zájem, vyplníte potřebné údaje, připište případné bližší požadavky a odešlete objednávku. V nejkratším možném termínu se Vám ozveme a budeme s Vámi konzultovat další postup. Pokud jste zde nenašli dveře, které požadujete, zůstává zde samozřejmě možnost napsat přímo na email, nebo zavolat  a poptat výrobu čehokoli tímto způsobem. Vyrobíme jakýkoli atyp.

Způsob a doba dodání -

Doba dodání záleží na vytíženosti firmy, minimálně ale 1 měsíc od objednání. Dveře dodáváme většinou s montáží kvůli správnému zabudování a seřízení.

Způsob platby -

Před začátkem výroby požadujeme zálohu ve výši 50 % z ceny. Zbytek částky se doplácí ihned po montáži hotově, nebo převodem. Podmínky se dohodnou předem.

Záruka -

Záruka na dveře je 24 měsíců ode dne montáže.

Záruka se nevztahuje na poškození výrobku nesprávným, nebo hrubým používáním, či poškozením v důsledku rozměrových změn ve stavbě, např různým sedáním stavby, nebo vymrzáním a s tím spojenými posuny stavby.

Odstoupení od objednávky -

Zákazník má právo odstoupit od objednávky, pokud nedojde k oboustranné dohodě na provedení výrobku a ceně. Dodavatel je povinen toto akceptovat.

Nelze zrušit objednávku, pokud je již zaplacena záloha a začala výroba. V případě odstoupení propadá záloha  dodavateli. Objednatel je povinen doplatit poměrnou cenu dveří závislou na stavu výroby dveří (rozpracovanosti).

TOPlist