Dřevěné vchodové dveře                     

Dřevěné vchodové dveře vyrábíme výhradně na zakázku podle přání zákazníka.

Vchodové dveře jsou z masivního dřeva, silné 68 mm. Rám dveří tvoří třívrstvé hranolky, které minimalizují rozměrové změny, prohýbání. Výplně dveří tvoří termovýplň hladká, nebo tvarovaná. Skleněnou výplň tvoří izolační dvojsklo, případně trojsklo.

Do dřevěných vchodových dveří montujeme komfortní tříbodový samozamykací automat - GU SEKURY AUTOMATIC.. Dveře se při dovření samy ve dvou místech zamknou. K otevření dojde pohybem kliky  nebo otočením klíče. Po úplném zamčení klíčem se vysune střední závora a znehybní se klika. Výhodou tohoto systému je, že jsou dveře stále zamčené a nedochází ke kroucení. .Tento zamykací systém lze lehce doplnit o elektrický otvírač, který je zabudován ve dveřích a napojí se na domácí telefon.

Zde se můžete dozvědět víc o samozamykacím systému.

Práh vchodových dveří je z hliníkové slitiny s tepelným mostem. Dveře mají dvojité celoobvodové těsnění.

Vaše dřevěné vchodové dveře opatříme povrchovou úpravou vysoce kvalitní silnovrstvou lazůrou REMMERS. Povrchová úprava se skládá ze čtyř kroků - impregnace bezbarvou lazurou, impregnace barevnou lazurou, dvakrát nástřik silnovrstvou lazurou.

Dveře Vám odborně namontujeme, případně vymontujeme staré stávající dveře.

Do vchodových dveří v případě potřeby montujeme vhozy na poštu a poštovní schránky.

   

 

 

Kromě tohoto typu dveří vyrábíme i klasické vchodové dveře se zárubní, nebo do železné zárubně.

Vyrábíme také atypické dřevěné vchodové dveře na staré nebo historické budovy, u kterých je žádoucí co nejvíce dodržet původní vzhled dveří.

Vyrábíme také dřevěná špaletová okna.

Klikněte na fotogalerii, která obsahuje jak klasické dveře, tak  dveře zateplené 68 mm.

Máte-li zájem o kvalitní vstupní dveře do Vašeho domu, neváhejte a kontaktujte nás.  Vyberte si třeba v naší fotogalerii, nebo si sami určete, jak  mají dveře vypadat a my Vám v co nejkradším termínu vypracujeme cenovou nabídku.


truhlarstvi.micka@seznam.cz 

Pro informace volejte 776 030 730

Klikněte na fotogalerii.

Zde je několik ukázek naší práce.